Prekvapenie v Lige majstrov sa nekonalo. Slovan Bratislava prehral na pôde Girony

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Zdroj: skslovan.com

Futbalisti Slovana Bratislava prehrali vo svojom treťom vystúpení v hlavnej fáze Ligy majstrov na ihrisku Girony 0:2.

Domáci išli do vedenia v závere prvého polčasu zásluhou Miguela Gutiérreza, v 73. minúte spečatil historicky prvé víťazstvo španielskeho tímu v súťaži po krásnom priamom kope Juanpe.

V závere ešte nepremenil pokutový kop kapitán Cristhian Stuani, keď sa výborným zákrokom prezentoval brankár Dominik Takáč.

Belasí majú po troch zápasoch na konte 0 bodov so skóre 1:11. V tabuľke sa dostali na poslednú 36. priečku.

Girona FC - ŠK Slovan Bratislava 2:0 (1:0)

Góly: 42. Gutiérrez, 73. Juanpe. ŽK: 45. Francés (GIR) – 16. Tolić (SBA), 69. Ignatenko (SBA), 71. Barseghjan (SBA). Rozhodca: Feșnic – Avram, Cerei (RUM).

Zdroj: hetrik.sk Foto: skslovan.com