Úprimný Dávid Strelec po prehre s Celticom: Rozobrali nás ako hračku!

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Zdroj: Nova Sport

ŠK Slovan Bratislava neuspel vo svojom úvodnom zápase v prestížnej Lige majstrov, keď nestačil na škótsky Celtic, ktorému podľahol 1:5.

Po jasnej prehre na slávnom Celtic Parku predstúpil pred mikrofón Dávid Strelec. Mladý útočník belasých bol na ihrisku do 85. minúty.

Bol to náročný zápas. Škoda, že sme nedali na 1:0 alebo 1:1, čo mal šancu Vladimír Weiss. Do druhého polčasu sme si povedali, že budeme pokračovať rovnako ako v tom prvom, keďže tam veľa šancí nemali. Nakoniec nás v druhom polčase rozobrali ako hračku a môžeme byť radi, že sme dostali len päťku.

Škoda toho, mal som aj ja jednu šancu. To sú momenty, ktoré keď v zápase nevyužijete, súper, ktorý je lepší ako my, vás potrestá.

Atmosféra bola super, aj ľudia. Ale my sme sem prišli skúsiť uhrať nejaký bod, pretože nás čakajú nároční súperi. Žiaľbohu sa nám to nepodarilo, vyhlásil 23-ročný reprezentant Slovenska v rozhovore pre televíziu Nova Sport.