Liga Národov

autor hetrik.sk

Zdroj: Facebook/Šport v RTVS

O výstavný gól sa v pondelňajšom zápase 1. skupiny C-divízie Ligy národov medzi Azerbajdžanom a Slovenskom postaral Lukáš Haraslín.

28-ročný krídelník po nechytateľnej strele zo 75. minúty posielal náš tím do vedenia 2:1.

Zverenci trénera Francesca Calzonu v Baku oslavovali víťazstvo 3:1. Domáci hrali od 70. minúty bez vylúčeného Mahira Emreliho.

Slovenskí sokoli sa po triumfe dostali do čela tabuľky so ziskom desiatich bodov. Švédsko stráca tri body, má však jeden zápas k dobru.

Azerbajdžan - Slovensko 1:3 (1:1)

Góly: 38. T. Bajramov – 15. Mammadov (vlastný), 75. Haraslín, 86. Ďuriš. ŽK: 45. Emreli (AZE), 61. G. Alijev (AZE). 2.ŽK=ČK: 70. Emreli (AZE). Rozhodca: Saggi – Jensen, Olav Dale (vš. NOR).

Autor: hetrik.sk Foto: Facebook/Šport v RTVS