Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Zdroj: Instagram/AC Sparta Praha, Nova Sport

Aj futbalisti Sparty Praha si zahrajú v baráži o účasť v hlavnej časti prestížnej Ligy majstrov. Rozhodol o tom ich utorňajší triumf 3:2 v dramatickom zápase na pôde FCSB.

O postupe českého majstra na horúcej rumunskej pôde rozhodol v 37. minúte nádherným gólom slovenský reprezentant Lukáš Haraslín.

Po úvodnej remíze 1:1 u našich susedov viedli v odvete hostia po polčase už 0:3. Domácim sa však pred plným štadiónom v Bukurešti podarilo znížiť na rozdiel jediného gólu.

Postupový zásah teda patrí slovenskému krídelníkovi, pre ktorého išlo o druhý súťažný gól v novej sezóne.

Na Spartu Praha čaká v ďalších bojoch o Ligu majstrov švédske mužstvo Malmö FF.