Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Zdroj: X/Nova Sport, Deník Sport

Slovenský futbalista Lukáš Haraslín zaznamenal postupový gól v utorkovej odvete 3. predkola Ligy majstrov medzi FCSB a Spartou Praha, ktorá skončila 2:3.

Svoj krásny presný zásah z 37. minúty následne oslávil pred kotlom domácich fanúšikov na štadióne v Bukurešti.

Po vystriedaní v druhom polčase na neho z tribúny letelo niekoľko predmetov. Všetko sa to zavŕšilo v pozápasovom rozhovore, keď ho mal vulgárne urážať jeden z rumunských fanúšikov.

Hej, chcelo by to trochu rešpektu, áno? Nemáte tu vôbec rešpekt, odpovedal mu slovenský reprezentant v priamom prenose na televízii Nova Sport.

Najlepšia odpoveď na nadávky a piskot je strelenie gólu, doplnil 28-ročný krídelník v príspevku na Instagrame.