EURO 2024

autor hetrik.sk

Zdroj: X/343 Digital

Po osemfinálovom zápase na Majstrovstvách Európy 2024 medzi Slovenskom a Anglickom sa na sociálnych sieťach začalo šíriť video, na ktorom mal Jude Bellingham poslať vulgárne gesto smerom k našej lavičke.

Celý moment sa údajne odohral po nádhernom vyrovnávajúcom góle hviezdy súpera z 95. minúty.

21-ročný ofenzívny stredopoliar z Realu Madrid takmer okamžite zverejnil svoje oficiálne vyjadrenie.

Toto gesto smerovalo k mojim blízkym kamarátom, ktorí boli na zápase. Nič iné ako rešpekt pred tým, ako dnes večer hralo mužstvo Slovenska, napísal Jude Bellingham na sociálnej sieti X.

Video si pozrelo medzičasom už viac ako 1,2 milióna ľudí.

Slovenskí sokoli boli blízko senzačnému vyradeniu veľkého favoritu, nakoniec sa po prehre 1:2 v predĺžení so šampionátom v Nemecku rozlúčili.